Posilovna

650 M2 ČISTÉ CVIČEBNÍ PLOCHY S MODERNÍMI ZNAČKOVÝMI STROJI
Nabízíme Vám plně klimatizovanou posilovnu s moderními značkovými stroji Panatta rozdělenými do třech zón: zóny kardio se stroji Panatta Pininfarina Gold, nejrobustnější profesionální řady zastoupené běhacími pásy, ellipticaly i koly, dále zónou s cihličkami nakládanými posilovacími stroji řady XP Lux s doplněnými váhami u vybraných strojů až do 120 kg a zóny vybavené stroji řady Freeweight, tedy nakládané kotouči mnohdy s nosností přes 200 kg, která uspokojí i profesionální zájemce.
Mezi přednosti strojů Panatta patří vedle designu propracovaná biomechanika s důrazem na odstraňování svalových dysbalancí.

Celý prostor je rozdělen do výše uvedených zón tak, aby mohli vedle sebe cvičit ženy nebo senioři, kterým půjde hlavně o hubnutí nebo udržení kondice i pokročilejší zájemci se zájmem o budování svalové hmoty bez toho, aniž by si vzájemně překáželi.

Je mnoho posiloven, které z důvodu omezeného prostoru neposkytují dostatek žádaného nářadí, např. lavic nebo multipresů. U nás najdete často používané nářadí ve více variantách i ve větším počtu. Pokud by i to nestačilo, pokusíme se zvlášť obsazené nářadí doplnit.