Masáže

NABÍZENÉ MASÁŽE

 REGENERAČNÍ KLASICKÁ MASÁŽ

je určena k regeneraci po sportovním výkonu, k uvolnění zatuhlé šíje a krku či ke zmírnění bolesti zad. Působí detoxikačně, zlepšuje svalový tonus, optimalizuje kloubní pohyblivost a obnovuje fyzické i psychické síly. Regenerační klasická masáž účinně působí na zvyšování tělesné i duševní výkonnosti, přináší kvalitnější regeneraci organismu a zmírňuje nepříznivé vlivy nadváhy, nedostatku pohybu, každodenního stresu apod.

Jste unaveni? Bolí Vás záda nebo hlava z neustálého sezení za stolem u počítače? Zkuste to s masáží! Nečekejte zázraky po první masáži, ale myslíme si, že budete překvapeni.

Pro klasickou masáž používáme panenské přírodní oleje, které pokožku nevysušují a působí na pleť ještě dlouho po masáži.

THAJSKÁ MASÁŽTradiční thajská masáž je starobylá léčebná metoda, spojující prvky akupresury a jógy, podobně jako japonská masáž shiatsu. Harmonizuje tělo, mysl i ducha a tím poskytuje příležitost k samouzdravování. Úspěšnost thajských masáží spočívá v uceleném způsobu léčby. Základním principem je pozitivní ovlivňování toku životní energie v energetických drahách těla (meridiánech), které rozvádějí energii do jednotlivých orgánů. Pokud jsou meridiány oslabené nebo nevyrovnané, energie neproudí tak jak má, což vede k oslabení a poškození souvisejících orgánů. Stimulováním akupresurních bodů (energetických center) a působením na meridiány, jsou odstraňovány bloky, které brání v proudění energie. Tělo se harmonizuje a začíná probíhat léčebný proces. Na rozdíl od klasické rekondiční masáže, která spočívá v hnětení měkkých tkání, thajská se provádí pomocí prstů, dlaní, předloktí, loktů, kolen a chodidel kombinující akupresuru s protahováním, čímž uvolňuje svaly, klouby, šlachy, chodidla, protahuje páteř a dosahuje celkového fyzického i psychického uvolnění klienta.

Účinky thajských masáží

Mezi hlavní účinky thajské masáže patří:

 - úleva při bolestech (zad, hlavy (migrény), svalstva či kloubů),

 - rozproudění a uzdravení toku životní energie,

 - zlepšení krevního a lymfatického oběhu,

 - rehabilitace a regenerace organizmu,

 - zvýšení hybnosti,

 - posílení imunity,

 - detoxikace,

 - uvolnění stresu,

 - harmonizace a posílení nervového systému.